Faszyn from Śląskie. Zobacz "najlepsze" stylizacje ze śląskich ulic [ZDJĘCIA]

Redakcja

"Faszyn from Śląskie" - to fanpage na Facebooku prezentujący "najlepsze" stylizacje wprost ze z naszych ulic. Jak Śląskie ubiera się na co dzień? Oj bywa różnie! W serwisie "Faszyn from Śląskie" - znajdziecie te... raczej skrajne przypadki - czyli np. skarpety do sandałów, za krótkie spodenki i spódniczki, za ciasne bluzeczki... - oj, całkiem tego sporo! Zobacz zresztą sami te zdjęcia.

Zdjęcia opublikowane dzięki uprzejmości fanpagu Faszyn from Śląskie.

Faszyn from Śląskie, czyli "najlepsze" stylizacje ze śląskich ulic [ZDJĘCIA]

Wejdź na Faszyn from Śląskie i zobacz więcej "oryginalnych" stylizacji ze śląskich ulic - KLIKNIJ TUTAJ!.

Kliknij w galerię i zobacz zdjęcia:

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.03.2019, 09:31

Jak strona tego typu może zajmować się pisaniem artykułów szydzących z wyglądu ludzi na ulicy?

26.02.2019, 22:03

co jest nie tak w zdj. 17?

26.02.2019, 20:58

HANYSOWO PL

26.02.2019, 20:05

Teraz społeczeństwo tak się wymieszalo że nie wiadomo czy to gorol czy slazok ale z tego co wiem to gorole zakładają skarpetki do sandalow

26.02.2019, 20:00

Tyle goroli i motłochu zza buga najechało, że teraz trudno "normalnego" człowieka zobaczyć. Ślązaczki ongiś były najlepiej ubranymi kobietami, a teraz no cóż kwestia gustu ;)

26.02.2019, 16:44

I tak lepiej jak w stolycy

26.02.2019, 16:40

ale pierdolamento gó.... o mnie to obchodzi. Jakieś fajfusy.

26.02.2019, 14:12

Potwierdzam, niestety śląsk tak wygląda ludzie bez gustu totalnie, dobrze że pozjeżdżali się kiedyś POLACY za pracą na śląsk bo inaczej bylaby tragedia !

26.02.2019, 14:06

Najlepszy gust ma podkarpacie, elegancko z wyczuciem, markowe,nawet nie zawsze.Ale jest styl, smak i najważniejsze czystość. Jak przyjechali goście z Warszawy na wesele to wyglądali jak z niemieckiego karnawału. Ludzie cofnęli się nie wiadomo w jaką epokę. SLASK TRAGEDIA, PASY, TOREBKI Z KIOSKU ,PANTERY,I BOG WIE CO KICZ JAK W CYRKU.

26.02.2019, 13:57

Rodowity karlus ze ślunska niy wyloz by tak z chałpy nawet po drzewo do szopki!
To raczy sumsiedzi z za przymszy na zakupy przijechali!!!!!
Abo jacy krewni Kargula z za Buga.

26.02.2019, 13:42

Ch. J kogo obchodzi jak się ktoś ubiera

26.02.2019, 13:10

To gorole

26.02.2019, 13:09

Co kogo obchodzą moje skarpetki? Mogę je sobie nosić do sandałów albo nie. Mogę je nosić na uszach. Mogą być każda innego koloru. Moja sprawa. Mają być czyste. To wszystko.

26.02.2019, 12:31

Nie ma się co dziwić, to w końcu slunsk czyli ostoja głupoty i zenady wszelakiej.

26.02.2019, 12:13

Kicz kiczem podpaty. A popatrz sie to cie jeszcze chamsko opiepsza..

26.02.2019, 11:46

Mam daleką rodzinę na Śląsku. Zawsze gdy do nas przyjeżdżają, stwierdzam, że faktycznie macie tam taki swój specyficzny styl. Lubicie tandetę. Te wasze koronki, cekinki, wzorki, panterki, skarpetki, futerka, fryzury... Niby żyjecie w dużych miastach ale gdzieś tam mentalnie z modą jesteście daleko za resztą Polski. Wydaje mi się że to wpływ Niemiec. U nich też jest modowo tragicznie. W dupie mamy tu wszyscy wasz podział na górali i kogo tam jeszcze chcecie. Ktokolwiek zamieszka na tym waszym ślunsku, zaczyna przejmować taki sam kicz jak rodowici mieszkańcy. Że już nie wspomnę o waszym zamiłowaniu do alkoholu... Nawet kobiety walą piwska ile wlezie. Nasze ekspedientki dziwnie pozniej na nas patrzą, bo myślą że odwiedzają nas alkoholicy. Wstyd. Ruszcie dupy z tych waszych czarnych, depresyjnych miast i zobaczcie jak żyje reszta kraju, a później się wypowiadajcie.

26.02.2019, 11:16

Jak z lumpeksu typowo, bez doboru stylu, styl gorzej niż wiesniacki

26.02.2019, 11:16

A wy gorole słoma z butow jakbyście się nie ubrali to i tak zawsze będziecie zawistnymi wszami z Warszawy

26.02.2019, 11:12

Typowy styl gorolski

26.02.2019, 09:15

Droga redakcyjo!
Co wam i nam do tego jak się inni ubierają?
I wy, "żetelna prasa" podejmujecie taki temat? Wstyd.
Popatrzcie najpierw na siebie to może wam przejdzie ochota do oceniania innych.

26.02.2019, 06:53

Większość z tych zdjęć krąży po sieci od lat i nie ma nic wspólnego ze Śląskiem. Więcej profesjonalizmu w robieniu "gazetki" mają uczniowie klas podstawowych. Gdzie rzetelność to podstawa. Gratuluję

26.02.2019, 05:10

Głupie zdjęcia, można wstawić byle kogo i podpisać odpowiednio.

14.02.2019, 18:13

nr16 i 26 - nie widzę tam niczego nieodpowiedniego