Już 11 sierpnia odbędzie czwarta edycja Pozytywnego Festiwalu Leśnego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Pozytywnie Aktywni z Szarlejki. Przed festiwalem odbędzie II Pozytywny Bieg na Orientację, rozpoczęcie zapisów godz. 9. Zawody rozpoczną się o 10.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Będą dwie kategorie
- kategoria rekreacyjna: trasa 4km - Bieg na orientacje techniką Nordic Walking na orientacje.
- kategoria mistrzowska: trasa 10km - “Dziki” bieg przełajowy - dziki, bo przebiega w okolicach Rezerwatu Przyrody Dzicze Bagna (start od 16 roku życia). Pula nagród rzeczowych do wygrania w biegu wynosi 1600 zł.
Program IVPozytywnego Festiwalu Leśnego:
Start godz 15
15:30 Nagrodzenie zwycięzców II Pozytywnego Biegu na Orientację
16:00 Pokaz ratownictwa Zawodowej Straży Pożarnej z Kłobucka
Od 16:30 do 20:00 WARSZTATOWNIA, a w niej cykl różnych warsztatów w których będą mogli wziąć udział uczestnicy Festiwalu zarówno młodzi, jak i nieco starsi. Między innymi warsztaty: chodzenia po linie, ornitologiczne, sztuka recyklingu, rękodzieło, survivalu. Stowarzyszenie przedstawi również planowane koncepcje warsztatów, które chce zrealizaować w najbliższym roku z zebranych podczas Festiwalu środków. Instalacja fotograficzna Tomasza Rykały
W między czasie: loteria fantowa, konkursy z nagrodami 19 koncert zespołu The Neverender
20.30 koncert zespołu Miąższ
21.30 koncert duetu Last Blush
22.30 koncert zespołu Krzyż Kross
23.30 pokaz sztucznych ogni 23.40 - 2 disco lata 80. i 90. - dyskoteke nakręca DJ Gram. WSS

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!