Kłobuck: Dziewczyny na turnieju w Głuchołazach [FOTO]

PC
Nasza "czwóreczka" nie uległa żadnemu zespołowi. Z 6 zespołami odnotowała zwycięstwa, a z 3 remisy. Tak korzystne wyniki poszczególnych meczy dały naszym dziewczętom ZWYCIĘSTWO w XII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU w Głuchołazach w kategorii "czwórek".

W sezonie 2015/2016 zostały połączone siły klubów: ULKS "START" KŁOBUCK i KS "CZĘSTOCHOWIANKA" CZĘSTOCHOWA w kategorii "czwórek" dziewcząt. Skład zespołu to: Marta Siedlak, Zuzanna Chabrajska, Nicol Bednarska, Małgorzata Kozak, Zofia Greczyło i Ewa Kobiela; trenerkami są: Anita Feć-Krzyczmonik i Alicja Borowczyk-Szymanek.

Drużyna KŁOBU-CZANKI w dniach 8-11 października uczestniczyła w Głuchołazach w XII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU MINISIATKÓWKI dla dziewcząt o PUCHAR SZEFA BANDEROZY.

W kategorii "czwórek" uczestniczyły drużyny z województwa opolskiego, śląskiego, małopolskiego: Żory, Jastrzębie Zdrój, Opole, Nysa, Kraków, Tychy, Kłobuck/Częstochowa.
Dziesięć zespołów rozegrało zawody systemem "każdy z każdym", dwa sety do 21 pkt.. Za każdy wygrany set drużyna otrzymywała 1 pkt.

Nasza "czwóreczka" nie uległa żadnemu zespołowi, z 6 zespołami odnotowała zwycięstwa a z 3 remisy. Tak korzystne wyniki poszczególnych meczy dały naszym dziewczętom zwycięstwo w XII OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU w Głuchołazach w kategorii "czwórek".

KŁOBU-CZANKI – SP Nysa – 2:0 (21:20; 21:16);
KŁOBU-CZANKI – SP 19 Tychy – 1:1 (16:21; 21:9).