Powiatowy Turniej Powiatowym Turnieju Nauczycieli Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

(sw)
Gimnazjum Kłobuck pokonując 2:0 (25:12, 25:22) Zespół Szkół w Węglowicach triumfowało w III Powiatowym Turnieju Nauczycieli Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Piłkę Siatkową otrzymując w nagrodę puchar ufundowany ...

Gimnazjum Kłobuck pokonując 2:0 (25:12, 25:22) Zespół Szkół w Węglowicach triumfowało w III Powiatowym Turnieju Nauczycieli Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Piłkę Siatkową otrzymując w nagrodę puchar ufundowany przez dyrektora Gimnazjum w Miedźnie Krzysztofa Szymonika oraz przełamując jednocześnie hegemonię finałowego rywala, który zwyciężał w dwóch poprzednich edycjach imprezy.

W salach sportowych Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Miedźnie w piątkowe popołudnie rywalizowało siedem drużyn z placówek oświatowych powiatu kłobuckiego.

W grupie A pierwsze miejsce zajęło z kompletem trzech zwycięstw Gimnazjum Kłobuck przed Zespołem Szkół w Węglowicach, Szkołą Podstawoą nr 1 w Kłobucku i Zespołem Szkół w Truskolasach. W trzyzespołowej grupie B triumfował Zespół Szkół w Pankach pokonując 2:0 Zespół Szkół w Ostrowach i 2:1 Gimnazjum Miedźno, które uplasowało się na drugiej pozycji po wygranej 2:0 z ZS Ostrowy.

W półfinałach Gimnazjum Kłobuck 2:0 pokonało Gimnazjum Miedźno, a Zespół Szkół z Węglowic również 2:0 zwyciężył ZS Panki.

Trzecie miejsce wywalczył ZS Panki. Piąte miejsce przypadło SP 1 Kłobuck po wygranej 2:0 z ZS Ostrowy. Na siódmej pozycji uplasował się Zespół Szkół Truskolasy. Zwycięską drużyna : Monika Trzepizur - Grzybowska, Rafał Kowalczyk, Paweł Kotkowski, Maciej Mońka, Wojciech Mastalerz i Rafał Nowak.