Sukcesy kłobuckich tenisistów podczas zawodów w Żorach [ZDJĘCIA] Zawodnicy OSiR-u Kłobuck już myślą o kolejnych zawodach

BR
Alicja Gruca i Zuzanna Pawełczak zwyciężyły w XXI Międzywojewódzkim Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Żorach w kategorii kadet i młodzik. Srebrne medale wywalczyli Maja Bladocha i Adrian Paszkiewicz.

Na szóstym miejscu uplasował się Jakub Saliński, a w przedziale 9 – 12 w swoich kategoriach: Jakub Bladocha, Adam Hyra i Radosław Gmyrek. Łącznie w turnieju rywalizowało 240 młodych pingpongistów w 12 kategoriach wiekowych, a wśród nich tenisiści OSiR-u Kłobuck.

_ „Po zasłużonym świąteczno – noworocznym odpoczynku rozpoczynamy treningi, gdyż wielkimi krokami zbliżają się XX Powiatowe Drużynowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego, które odbędą się 6 i 12 marca oraz XVI Drewtex Grand Prix Krzepic zaplanowane na 8 i 22 lutego oraz 7 i 21 marca” _– informuje opiekun kłobuckich pingpongistów Grzegorz Garbaciak.