Biegi przełajowe w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrowach nad Okszą [ZDJĘCIA]

PC
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrowach nad Okszą
24 maja nad zalewem w Ostrowach odbyły się biegi przełajowe. Nasza szkoła po raz kolejny była współorganizatorem zawodów. Rywalizacja przebiegała na dystansach: 800 m - dziewczynki i 1000 m - chłopcy.

W kategorii szkoły podstawowe - dziewczynki - 1. miejsce zajęła nasza zawodniczka - Natalia Chudaszek.

W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców wygrał Sebastian Karoń, a 4. miejsce zajął jego brat - Damian. Dzięki dobremu startowi wszystkich naszych reprezentantów (jeszcze startowali Sebastian Grzeliński i Kacper Żurawski)
chłopcy zajęli 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W kategorii gimnazjum - chłopcy - 6. miejsce zajął Igor Orszulak.