Wybierz region

Wybierz miasto

  Super Zwierzak 2014 woj. śląskiego

  Chcecie pochwalić się swoim psem, kotem lub innym zwierzakiem? Jeżeli tak, to macie ku temu znakomitą okazję! Ogłaszamy plebiscyt na „Super zwierzaka 2014”. Jeżeli wasz pupil uśmiecha się szeroko, wygłupia się lub po prostu Waszym zdaniem zasługuje na tytuł „super zwierzaka”, to zgłoście go do plebiscytu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

  Zwycięzca plebiscytu na „Super zwierzaka 2014” otrzyma bon o wartości 300 zł do wykorzystania w sieci sklepów zoologicznych Leopardus. Zwierzaki, które zajmą miejsce drugie i trzecie także zostaną nagrodzone. Super zwierzak, który zajmie drugie miejsce otrzyma bon o wartości 200 zł, a trzeci 100 zł.

  Dla właścicieli najwyżej ocenionych zwierzaków mamy nagrody ufundowane przez Sieć Sklepów Zoologicznych LEOPARDUS

  Laureaci plebiscytu, którzy zajmą miejsce czwarte oraz piąte otrzymają niepowtarzalne t-shirty z logo naszemiasto.pl. Plebiscyt „Super zwierzak 2014” wystartuje po zgłoszeniu i zaakceptowaniu dziesięciu kandydatów i potrwa do 31.08.2014 do godz: 23:59.

  Przesyłajcie zdjęcia swoich pupili i zagrzewajcie do głosowania bliskich. Niech wygra najlepszy Super Zwierzak. Więcej o plebiscycie Super Zwierzak 2014 przeczytacie w regulaminie.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Quiz. Czy wiesz, co oznaczają te dziwne nazwy stanowisk pracy?

  Inne plebiscyty