W hali sportowej w Pankach rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej

WSS
GOKIS Panki
W zmaganiach siatkarek i siatkarzy wzięło udział dziewięć drużyn.

Drużyna Blobby Volley triumfowała w Turnieju Piłki Siatkowej odbywającym się w Pankach. W turnieju wzięło udział 9 drużyn mieszanych, które zgłosiły się do turnieju.
Turniej został rozegrany w grupach. Pierwsza faza turnieju to trzy grupy po trzy zespoły, gdzie każdy gra z każdym. W drugiej fazie drużyny , które zajęły pierwsze miejsca utworzyły grupę walczącą o miejsca 1 - 3. Drużyny z drugich miejsc awansowały do grupy grającej o miejsca 4 - 6, a ekipy z trzecich miejsc z pierwszej fazy awansowały do grupy rozgrywającej mecze o miejsca 7 - 9.
W pierwszej fazie rozstawiono w grupach drużyny gospodarzy i drużynę z największą ilością dziewczyn w składzie, drużyny rozstawione to: WAKS Panki (grupa A), Blobby Volley (grupa B), FC Paraliż (grupa C).
W sumie w turnieju wzięło udział prawie 70 osób. W 18 meczach rozegrano 41 setów i zdobyto 1062 punkty. Każda drużyna rozegrała tą samą ilość spotkań.
W decydujących spotkaniach występujący w składzie: Laura Dądela, Cezary Owczarek, Kamil Kapuścik, Mateusz Mchanik, Paweł Mietelski i Adam Wójcik, zespół Bobby Volley pokonał WAKS Panki 2:0 (18:16, 15:12) i Stany 2:1 (16:14, 15:3) .
Drugie miejsce przypadło siatkarskiej drużynie z miejscowości Stany z gminy Przystajń (2:1 z WAKS Panki). W hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pankach rywalizowało dziewięć siatkarskich drużyn mieszanych (dziewczęta i chłopcy).
- Trzy najlepsze siatkarskie zespoły otrzymały puchary i medale z logo WOŚP, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy - mówią organizatorzy Stanisław Wrzesiński, Rafał Kieszkowski i Mateusz Chyra.
Klasyfikacja końcowa wygląda następująco: pierwsze miejsce zajęła drużyna Blobby Volley, drugie Stany z Przystajni, a trzecie WAKS Panki.
Tuż za podium znalazła się drużyna Dream Team, na piątym miejscu uplasowali się gracze z drużyny Bez Nazwy. Siatkarze z Szału Ni Ma ostatecznie znaleźli się na szóstym miejscu. FC Paraliż na siódmym, a Pingwiny z Madagaskaru na ósmym miejscu. Ostatnie miejsce zajęła ekipa Gimbusy i Cygan.
Nieoficjalnie, najlepszą zawodniczką została uznana Laura Dądela z Bobby Volley, najlepszym zawodnikiem został uznany Cezary Owczarek, również z drużyny Bobby Volley.