"Wojownicy" wrócili z 4 medalami

PC
W Ciechanowie odbywał się Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF. Jak wypadli zawodnicy kłobuckiego klubu?

Klub sportowy „Wojownik” reprezentowało 2 seniorów oraz 6 juniorów. Zawodnicy zdobyli 4 medale (1 złoty, 2 srebrne i1 brązowy). Najlepszy start zaliczyła Aleksandra Koszczyk, która zdominowała kategorię juniorek w walkach do 55 kg . To zwycięstwo przybliża zawodniczkę do powołania na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec maja we Włoszech. Ola zdobyła również brązowy medal w technikach specjalnych co pokazuje jej wszechstronność. Kolejny udany start zaliczyła Wiktoria Krok, która w świetnym stylu zdobyła srebrny medal w walkach do 60 kg juniorek.

Medal zdobył również w walkach juniorów do 50 kg Hubert Gloc. Najlepszy zawodnik Klubu wagi lekkiej regularnie staje na podium od turniejów regionalnych po międzynarodowe.